Blog

Najnowszy post

Raport Supesu Rynku Prawniczego 2023/2024

W tym roku, poza tradycyjnym raportem płacowym, rozszerzyliśmy zasygnalizowany przez Państwa w ubiegłej edycji temat benefitów pozapłacowych - jak propozycje praco(usługo)dawców pokrywają się z rzeczywistymi oczekiwaniami prawników i prawniczek? Czy mała korekta oferty w tym zakresie przyciągnie do organizacji więcej talentów czy na pierwszym miejscu nadal jest budżet?
CZYTAJ DALEJ

Headhunting

Czyli czym jest executive i direct search i jak docieramy do najlepiej skorelowanymi z oczekiwaniami Klienta kompetencji.
CZYTAJ DALEJ

First Legal Forum EU-Eastern Partnership

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniach 25-26 maja 2023 roku w Hotelu Mariott w Warszawie odbędzie się First Legal Forum EU-Eastern Partnership, którego Partnerem Informacyjnym jest Supesu Recruitment.
CZYTAJ DALEJ

Raport Rynku Prawniczego 2022/2023

Raport ma na celu przybliżenie kompleksowej sytuacji na rynku prawniczym (kancelaryjnym i in-house) w minionym roku i odpowiedzenie na pytanie: “Jak być atrakcyjną organizacją w oczach prawników [-czek] w roku 2023”. Zbadaliśmy m. in. kwestie wynagrodzeń, benefitów (otrzymywanych i pożądanych), trybu pracy, sytuacja kobiet na rynku czy ESG.
CZYTAJ DALEJ

PL

EN

FR

MENU